Be Real Dance Studio

U nas zawsze dużo się dzieję! Sprawdź co słychać w naszym studiu, może znajdziesz coś co szczególnie Cię zainteresuję.

Odwiedź nas na Facebooku!

Blog

Home  /  Aktualności   /  BE REAL – NOWY SEZON 2020/2021 !!

BE REAL – NOWY SEZON 2020/2021 !!


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

 

Witaaaaamy 😄😄!

Cała nasza strona jest już uaktualniona 🙂 Więc znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje dotyczące nadchodzącego sezonu.

Najważniejsze informacje znajdują się w zakładce ZAPISY, prosimy zapoznać się z nią w pierwszej kolejności ;).

Zamieściliśmy tam 3 bardzo ważne dokumenty: Karta Zgłoszeniowa, Regulamin Studia oraz Plan wydarzeń na sezon 2020/2021 + ważne informacje. Zapisując się lub dziecko na zajęcia – wypełniając kartę zgłoszeniową, akceptują Państwo wszystkie informacje zawarte w zamieszczonych dokumentach.

Zapisu na zajęcia można dokonać telefonicznie, mejlowo lub osobiście w studiu. Po wstępnym zapisie zajęcia można oczywiście sprawdzić wybrane zajęcia, a następnie podjąć ostateczną decyzję o zapisie – wtedy, jeśli się Państwo zdecydują należy:

-dokładnie zapoznać się z regulaminem

-planem wydarzeń + ważnymi informacjami ze studia

-dostarczyć wypełnioną kartę zgłoszeniową (prosimy wypełnić ją drukowanymi literami)

UWAGA! Tylko zapoznanie ze wszystkimi dokumentami na stronie oraz dostarczenie wypełnionej karty zgłoszeniowej gwarantuje pewny zapis i miejsce w grupie.

W zakładkach Instruktorzy znajdą Państwo informacje nt. naszych instruktorów, kto i jakie zajęcia prowadzi.

Zakładka Grafik/Cennik zawiera aktualny grafik zajęć oraz cennik obowiązujący w obecnym sezonie. Informujemy, że grafik może ulec zmianie w najbliższym czasie. Na 99% nie, ale mogą się pojawić minimalne zmiany.

W zakładce oferta znajdą Państwo wszystkie nasze zajęcia podzielone wiekowo, każdy styl jest opisany, a pod nim znajdują się dni i godziny zajęć oraz instruktor prowadzący. W tym sezonie oprócz dużego wyboru zajęć dla dzieci, rozszerzamy naszą ofertę dla dorosłych! Dodaliśmy aż 3 zupełnie nowe zajęcia dla dorosłych: Latino Solo (połączenie Bachaty i Salsy), High Heels (taniec na szpilkach -wspaniałe zajęcia dla wszystkich kobiet!) oraz Jogę! Nasza szefowa – Magdalena Majewska ukończyła 2letnią szkołę Jogi i jest kwalifikowanym instruktorem Jogi! Zapraszamy serdecznie do zapoznania z naszą ofertą oraz do zapisów:)!

Zapisy trwają, a miejsca uciekają szybciutko, tak więc w razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego 881 577 001.

A już jutro 06.09.20 czekamy na Państwa w studiu na naszym DNIU OTWARTYM!

Startujemy 11:30!

Pełny rozkład znajduję się na grafice wyżej! Wszystkie nowe osoby zapraszamy na darmowe zajęcia, a naszych tancerzy oraz nowe osoby zapraszamy na ANIMACJE z niesamowitym człowiekiem – Maciej Zajdą, kto go jeszcze nie zna, to musi poznać koniecznie! To człowiek orkiestra, a dzieci go uwielbiają! Poza zajęciami oraz super zabawą z Wujkiem Zajdą zapraszamy również na pysznego Torta z okazji 3 URODZIN STUDIA!!!

Będzie się działo – do zobaczenia <3!

POST A COMMENT