Be Real Dance Studio

U nas zawsze dużo się dzieję! Sprawdź co słychać w naszym studiu, może znajdziesz coś co szczególnie Cię zainteresuję.

Odwiedź nas na Facebooku!

Blog

Home  /  Aktualności   /  BE REAL WINTER CAMP 2019 – zimowy obóz taneczny dla dzieci i młodzieży!

BE REAL WINTER CAMP 2019 – zimowy obóz taneczny dla dzieci i młodzieży!


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Kiedy organizowałam pierwszy obóz taneczny w 2016 roku, totalnie nie miałam pojęcia czy się uda. Zapisało się 19 dzieci. Sukces! Możemy jechać. Było wspaniale! Mnóstwo treningów, spontaniczna nagrywka klipu, który tworzyliśmy zupełnie amatorsko – napisaliśmy tekst, stworzyliśmy muzykę i nagraliśmy teledysk.
Można go sprawdzić na Youtube pod nazwą:
Fantom Summer Dance Camp 2016 – Wiadomo, wakacje! (Pierwszy obóz powstał w Fantomie, studiu, z którym współpracujemy)

To w jakim tempie rozwinęły się nasze obozy jest dla mnie ogromnym zaskoczeniem. W 2017 roku na obozie było już z nami 42 dzieci, a w tym roku aż 78 uczestników!

Zdaję sobie sprawę, że nie zawsze liczby świadczą o jakości danego zjawiska czy wydarzenia, natomiast w tym przypadku nie możecie się Państwo ze mną nie zgodzić – z roku na rok jest nas coraz więcej – co świadczy tylko o jednym! Nasze OBOZY są świetnym miejscem dla rozwoju dzieci. I to nie tylko rozwoju tanecznego, ale także w wielu innych sferach życia. Uczymy samodzielności, umiejętności pracy w grupie, współzawodnictwa, zdrowej rywalizacji. Zawsze staramy się dawać dzieciom jak najlepszy przykład tego jak należy w życiu postępować i jak ważny jest własny rozwój. Sama od siebie mogę dodać, że w organizację obóz wkładam całe swoje serce i wszelkie pokłady energii, aby wszyscy uczestnicy byli turbo szczęśliwi w trakcie obozu, jak i po jego powrocie :)! Dzięki pomocy i ciężkiej pracy naszych instruktorów – całość współgra wspaniale, a my odczuwamy ogromną radość z naszej pracy i z naszych działań!

Myślę, że najlepszą formą potwierdzenia moich słów, są informacje zwrotne, opinie dzieci, rodziców, a także wszystkie dzieciaki, które co roku wracają na nasze obozy i zabierają ze sobą przyjaciół :).

To tak słowem wstępu.

Po 3 udanych edycjach obozu letniego, przyszedł czas na ZIMOWĄ EDYCJĘ! Otrzymaliśmy sporo zapytań od dzieci i rodziców o obóz zimowy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom – właśnie powstaje ZIMOWA EDYCJA BE REAL CAMP!
Łączymy siły ze Studiem Tańca Siemanko z Gdańska i w ferie zimowe razem ruszamy do miejscowości Jantar przeżyć niesamowitą taneczną przygodę!

Poniżej zamieszczam klip z tegorocznego obozu – BE REAL SUMMER DANCE CAMP 2018.  SPRAWDŹCIE jak bawiliśmy się latem! 

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓Klikamy w link poniżej ↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

BE REAL SUMMER DANCE CAMP 2018

Poniżej najważniejsze informacje.

KIEDY? → 9-14 lutego 2019
GDZIE? → Piękny ośrodek w Jantarze, Ośrodek Rehabilitacyjno-wczasowy BURSZTYN (www.orwbursztyn.pl)
DLA KOGO? → dzieci i młodzież od 6 roku życia

KADRA:
MAYA
DOMI
ORAZ GOŚCIE!

PROGRAM:
*Codziennie min. 3-4 godziny warsztatów tanecznych (hip hop, popping, locking, dancehall, break dance, house, stretching, open mind oraz wiele innych) z najlepszą kadrą w podzielonych wiekowo grupach
*Projekcje filmowe *Panele dyskusyjne *Jamy *Dyskoteki *Ognisko *Gry i zabawy integracyjne *Tworzenie obozowych koszulek *Dyplom dla każdego uczestnika oraz wiele wiele innych atrakcji 🙂

Uczestnikom zapewniamy zakwaterowanie, 4 posiłki dziennie, opiekę pielęgniarki, ubezpieczenie NNW oraz doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę kierowniczą, instruktorską oraz wychowawczą.

W koszt obozu jest również wliczony dojazd Kwidzyn – Jantar – Kwidzyn. 

Dla wszystkich uczestników spoza Kwidzyna, możliwość dojazdu do Kwidzyna i podróż z nami lub dojazd własny na miejsce obozu.

KOSZT OBOZU:

900 zł przy wpłacie zadatku do 10 grudnia
950 zł przy wpłacie zadatku do 31 grudnia
1000 zł przy wpłacie zadatku do 10 stycznia lub do wyczerpania miejsc

PROMOCYJNE CENY DLA WSZYSTKICH TANCERZY BE REAL ORAZ DLA UCZESTNIKÓW POPRZEDNICH EDYCJI OBOZÓW!

850 zł przy wpłacie zadatku do 10 grudnia
900 zł przy wpłacie zadatku do 31 grudnia
950 zł przy wpłacie zadatku do 10 stycznia lub do wyczerpania miejsc

Zadatek wynosi 300 zł. Termin wpłaty zadatku decyduje o cenie obozu. Wpłata pozostałej części kwoty należy wpłacić najpóźniej 20 dni przed rozpoczęciem obozu. (W przypadku rezygnacji z wyjazdu zadatek nie podlega zwrotowi.)

Podsumowując. DLACZEGO WARTO POJECHAĆ Z NAMI?

●Nasza kadra składa się z profesjonalistów z pasją
●Dzieci na naszych wyjazdach uczą się samodzielności, zawierają nowe znajomości i rozwijają swoją kreatywność i pasję
●Będziemy mieli możliwość wylewać litry potu na ogromnej sali o powierzchni 250 m2 oraz korzystać z świetlicy o powierzchni 150 m2
●Dzieci i młodzież z naszych obozów wraca z uśmiechem na twarzy oraz z pięknymi wspomnieniami i doświadczeniami!

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Osobiście w recepcji Be Real (ul. Wschodnia 2c, Kwidzyn)
Mejlowo – recepcja@berealstudio.pl

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu z recepcją studia – 881 577 001

Pozdrawiam serdecznie wszystkich rodziców oraz ściskam wszystkich tancerzy!

Szefowa Maya <3

POST A COMMENT