Be Real Dance Studio

U nas zawsze dużo się dzieję! Sprawdź co słychać w naszym studiu, może znajdziesz coś co szczególnie Cię zainteresuję.

Odwiedź nas na Facebooku!

Title Image

Dorośli

Dorośli


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Uwaga! W naszym studiu możesz skorzystać z karty Multisport! Zapytaj o szczegóły w recepcji :)!

Fit Dance

Fit Dance – połączenie tańca i fitnessu. Z jednej strony jest to trening kształtujący ciało. Skupiający się na dolnych partiach ciała, czyli brzuchu, pośladkach i udach oparty na pracy z własnym ciężarem ciała.

 

Z drugiej strony energiczna muzyka i ćwiczenia przeplatane tańcem – to daje ogromnego Powera i motywację do ćwiczeń! Te zajęcia umożliwią Ci idealne wymodelowanie najistotniejszych, dla nas kobiet, części ciała.

 

Wysmuklenie sylwetki, wzmocnienie mięśni, wyszczuplenie całego ciała i redukcja cellulitu, to tylko niektóre z korzyści wynikające z tych zajęć.

Kolejnym ogromnym plusem jest możliwość skorzystania u nas z Karty Multisport!

Grupa otwarta – ZAPISY

Zajęcia dla dorosłych

 

Zajęcia 2x w tyg: Wtorek 19:00-20:00 i Czwartek 18:00-19:00

Koszt 1x w tygodniu: 69 zł /msc

Koszt 2x w tygodniu: 90 zł/msc

Instruktor: Iza

Aktywna kobieta

Aktywna kobieta – są to zajęcia przeznaczone dla kobiet w każdym wieku, zarówno dla kobiet młodych jak i dojrzałych :).

W dzisiejszym świecie spędzania większości czasu przed komputerem oraz telefonem nasze ciało narażone jest na wiele dolegliwości. Każdy z nas boryka się z jakimś problemem dotyczących jego organizomu i narządu ruchu.

Zajęcia „Aktywna kobieta” są aktywnością mającą na celu wzmacnianie całego ciała, nie powodując widocznej rozbudowy mięśni. Dzięki imtacji często wykonywanych ruchów, ćwiczenia zmniejszają ryzyko urazów podczas wykonywania codziennych czynności i pozwala poruszać się pewniej i wydajniej.

Ze względu na to, że łączy w sobie kilka rodzajów ruchu jednocześnie, poprawia gibkość i kondycję. Tempo ćwiczeń zwiększa ogólną wydolność organizmu i poprawia krążenie krwi.

Bardzo ważną zaletą tej formy ćwiczeń jest również wzmacnianie często zaniedbywanych przez nas mięśni głębokich, które odpowiadają za utrzymanie prawidłowej postawy ciała i zapobiegają występowaniu bólów kręgosłupa.

Grupa Otwarta – ZAPISY

Zajęcia dla dorosłych

 

Zajęcia 1x w tyg: wtorki 20:15-21:15

Koszt: 69 zł 

Instruktor: Agnieszka

Joga

Grupa Początkująca 

Zajęcia dla dorosłych

 

Zajęcia 2x w tyg: Wtorki 19:15-20:15 czw 19:00-20:00

Koszt: 120zł/msc 

Instruktor: Maya