Be Real Dance Studio

U nas zawsze dużo się dzieję! Sprawdź co słychać w naszym studiu, może znajdziesz coś co szczególnie Cię zainteresuję.

Odwiedź nas na Facebooku!

Title Image

Dzieci 7-11 lat

Dzieci 7-11 lat


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Hip Hop

Jako styl tańca jest najmłodszą z form ulicznych. Powstał w latach 90-tych kiedy do klubów zawitała Hip Hopowa muzyka. Hip Hop to nie tylko styl taneczny, jest to określenie kultury powstałej w Stanach Zjednoczonych. Hip Hop Dance powstał z tzw. tańca klubowego, czyli party dance.

 

Ludzie tańczący ze sobą w klubach wykonywali określone ruchy, które z czasem zaczęto odpowiednio nazywać. Istnieje sporo podstawowych kroków w Hip Hopie, które każdy tancerz tego stylu powinien znać, natomiast głównym założeniem Hip Hopu jest freestyle. Czyli umiejętność improwizowania do muzyki, oparta na podstawowych krokach oraz groovie. Groove jest cyklicznym ruchem ciała odwzorowującym beat słyszany w muzyce.

 

Uczestnicy zajęć poza podstawowymi krokami przyswoją sobie również widzę na temat Hip Hopu, nauczą się różnorodnych choreografii oraz będę stale rozwijać swój freestyle. Świetna muzyka, super energia oraz niesamowity klimat gwarantowany!

Gr. Turniejowa – osobny nabór

 

 

Dzieci w wieku: 6-8 lat

Zajęcia 2x w tyg: wt i czw 15:45-16:30 (+ obowiązkowe rozciąganie czw.16:30-17:15)

Instruktor: Magdalena „Maya” Majewska

Koszt: 159 zł/msc

Gr. początkująca/kontynuacja – ZAPISY!

BANSIAKI

Dzieci w wieku: 6 – 8 lat

Zajęcia 2x w tyg: Poniedziałek, środa – 17:30-18:15

Instruktor: SI POP

Koszt: 109 zł/msc

Gr. Początkująca/kontynuacja – ZAPISY

MOVEMENT STARS

Dzieci w wieku: 8-10 lat

Zajęcia 2x w tyg: wt 17:30-18:15 i czw 18:15-19:00

Instruktor: Magdalena „Maya” Majewska

Koszt: 109 zł/msc

Gr. Turniejowa – osobny nabór

 

Dzieci w wieku: 9-11 lat

Zajęcia 2x w tyg: wt 16:30-17:30 czw 17:15 – 18:15 (+ obowiązkowe rozciąganie czw.16:30-17:15)

Instruktor: Magdalena „Maya” Majewska

Koszt: 159 zł/msc

Gr. początkująca/kontynuacja – ZAPISY!

RENIFERY

Dzieci w wieku: 9 – 11 lat

Zajęcia 2x w tyg: Poniedziałek, środa – 15:45-16:45

Instruktor: SI POP

Koszt: 109 zł/msc

Gr. początkująca- NOWA GRUPA – ZAPISY!

 

Dzieci w wieku: 11+ lat

Zajęcia 2x w tyg: Poniedziałek, środa – 16:45-17:30

Instruktor: SI POP

Koszt: 109 zł/msc

Akrobatyka

Jest to najbardziej widowiskowa forma ruchu. Chyba każde dziecko chociaż raz w życiu marzyło, aby wykonać salto w tył. Teraz razem z nami te marzenia mogą się spełnić!

 

Akrobatyka jako forma ćwiczeń jest niezwykle wymagająca i angażuję do pracy całe ciało. Jej głównymi cechami są siłą, gibkość oraz równowaga.

 

Podczas zajęć dzieci nauczą się podstawowych ćwiczeń gimnastyczno – akrobatycznych wprowadzających do wykonywania konkretnych elementów akrobatyki.

 

Cały program zajęć jest dopasowany do wieku uczestników zajęć, przeplatany różnymi grami i zabawami sprawi, że dzieci poza nauką będą się na zajęciach świetnie bawiły.

Grupa Początkująca/ Kontynuacja – ZAPISY!

AKROBATYCZNE GWIAZDY

 

Zajęcia dla dzieci: 6-8 lat.

Zajęcia 2x w tyg: Pon i Czw 15:00-15:45 

Instruktor: Bboy Macio

Koszt: 125 zł/msc

Gr. śr-zaawansowana/ Kontynuacja – ZAPISY!

 

 

Zajęcia dla dzieci: 9-13 lat

Zajęcia 2x w tyg: Pon i Czw 16:45-17:45

Instruktor: Bboy Macio

Koszt: 125 zł/msc

Break Dance

Jest to styl tańca należący do kultury Hip Hopowej. Powstawał w latach 70 tych w momencie kreowania całej kultury Hip Hop.

 

Składa się z kilku elementów takich jak Top Rock – czyli wszystkie ruchy wykonywane u góry, Drop – zejścia w dół, Footwork – wszystkie elementy wykonywane w parterze, Power Moves – figury o charakterze akrobatycznym oraz Freeze – figury statyczne, czyli pozycje zatrzymywane do muzyki.

 

Kompletny Bboy/Bgirl (tancerz/tancerka Break Dance) powinien znać wszystkie wyżej wymienione elementy, a co najważniejsze umiejętnie łączyć je ze sobą oraz z muzyką, a do tego podczas Seta (wyjścia tancerza na parkiet) improwizować. Jest to niezwykle wymagający styl tańca, ale jednocześnie bardzo efektowny.

 

Zaczynamy od nauki podstaw każdego z wyżej wymienionych elementów, po to, aby stopniowo wprowadzać elementy trudniejsze. Na zajęciach poza nauką tańca przekazywana jest także wiedza dotyczącą muzykalności, rytmiki, kreatywności, a wszystko po to, aby uczestnicy zajęć stawali się oryginalnymi tancerzami. Ważnym elementem jest również rozciąganie na koniec zajęć – konieczne, aby zapobiegać wszelkim kontuzjom i urazom.

Grupa Początkująca/kontynuacja ZAPISY!

WYMIATACZE

 

Grupa otwarta wiekowo, dzieci w różnym wieku – podział ze względu na poziom zaawansowania.

 Zajęcia 2x w tyg: Pon i Czw 15:45 – 16:45

Instruktor: Bboy Macio

Koszt: 109 zł/msc

Gr. śr-zaawansowana/kontynuacja ZAPISY!

GANG STREEDANCÓW

 

Grupa otwarta wiekowo, dzieci w różnym wieku – podział ze względu na poziom zaawansowania.

 Zajęcia 2x w tyg: Pon i Czw 17:45 – 18:45

Instruktor: Bboy Macio

Koszt: 109 zł/msc

MINI CHEERS

Mini Cheers – jest to forma zajęć tanecznych polecana wszystkim dzieciom rozpoczynającym swoją przygodę z tańcem. Na zajęciach Mini Cheers będą realizowane różne formy tańca nowoczesnego – tak więc każdy znajdzie coś dla siebie!

 

Zajęcia i choreografie będą tworzone w oparciu o najnowsze trendy muzyczne i ruchowe, a to wszystko wzbogacą rekwizyty: pompony, wstążki itp.

 

Każde zajęcia będą zakończone 15 minutowym rozciąganiem, aby przygotowywać dzieci do wykonywania efektywnych elementów w trakcie choreografii. Uczestnicy zajęć w miarę dostępnych możliwości będą mieli okazję zaprezentować się jako Cheerliderki podczas różnego rodzaju meczy.

 

ZZajęcia wprowadzą dziecko w świat tańca, rozwiną rytmikę, poczucie rytmu oraz przygotują do występów przez dużą publicznością.

Grupa początkująca/kontynuacja –  Zapisy!

BE REAL CHEERS

 

Dzieci w wieku: 7-9 lat 

Zajęcia 2x w tyg:Wtorek 18:15-19:00, Czwartek 17:15-18:00

Instruktor: Izabela Tatara

Koszt: 109 zł/ msc

 

 

BALET

Zajęcia z baletu to przede wszystkim raj dla wszystkich dziewczynek.

Taniec klasyczny jest jedną z najtrudniejszych technik tanecznych, ale jednocześnie niezwykle piękną i ujmującą. Najlepsze rezultaty nauka tańca klasycznego daje wtedy, gdy zaczyna się treningi już za malucha.

Zajęcia obejmują naukę podstawowych ćwiczeń baletowych, które są wpasowane w wiek uczestników oraz połączone z zabawą. Balet jest techniką, która świetnie wpływa na postawę ciała oraz jego wzmocnienie.

Zajęcia baletowe rozwijają u dzieci koordynację ruchową, pamięć mięśniową i wzrokową oraz wrażliwość muzyczną. Nie można również pominąć takich aspektów jak nauka poruszania się z wdziękiem, gracją oraz rozwój płynności ruchu i pewności siebie

Grupa początkująca/kontynuacja –  Zapisy!

BALECIARY

 

Dzieci w wieku: 5-7 lat

Zajęcia 2x w tyg: Piątek 16:00-17:00

Instruktor: Adrian Wilk

Koszt: 109 zł/ msc