Be Real Dance Studio

U nas zawsze dużo się dzieję! Sprawdź co słychać w naszym studiu, może znajdziesz coś co szczególnie Cię zainteresuję.

Odwiedź nas na Facebooku!

Title Image

Propozycja zajęć dla grupy


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Videoclip Dance

Samo słowo videoclip z ang. oznacza teledysk, dlatego też ten styl często kojarzony jest ze stylami tanecznymi występującymi w teledyskach.

 

Na zajęciach oprócz nauki technik tanecznych oraz choreografii rozwijana będzie gra aktorska, kreatywność, wyobraźnia i wyczucie muzyki. Jest to styl wymagający dużej dynamiczności, więc są to zajęcia idealne dla najmłodszych.

 

Mocna dawka energii przy różnorodnej muzyce i stylach tanecznych rewelacyjnie wpływa na rozwój młodszych dzieci! Poprzez różnorodność na zajęciach najmłodsi tancerze mogą świetnie przygotować się do wyboru konkretnego stylu w przyszłości.

KIDSIAKI – Kontynuacja / Zapisy!

 

Dzieci w wieku: 4-6 lat.

Zajęcia 1x w tyg: Czwartki 15:00-15:45

Instruktor: Magda „Maya” Majewska

Koszt: 75 zł/msc

Kids Dance

Jest to kolejna propozycja dla najmłodszych tancerzy. Na zajęciach tancerze będą mieli okazję zaczerpnąć umiejętności z różnych styli tanecznych.

 

Zajęcia mają na celu wprowadzenie dzieci w świat tańca poprzez bezpieczne i skuteczne ćwiczenia z dziedziny tańca oraz kroki taneczne połączone z zabawą.

 

Taka forma zajęć jest dla uczestników bardzo atrakcyjna, ponieważ dzieci nie przepadają za monotonią, a główną cechą tego stylu jest dynamika. Podczas zajęć rozwijane są umiejętności: poczucia rytmu, koordynacji oraz pracy w grupie.

Gr. Początkująca – kontynuacja/ zapisy!

LITTLE SWEETIES

Dzieci w wieku: 4-6 lat.

Zajęcia 2x w tyg: wtorki 17:30-18:15 czwartki 16:30-17:15

Instruktor: Izabela Tatara


Koszt: 109 zł/msc 

Hip Hop

Jako styl tańca jest najmłodszą z form ulicznych. Powstał w latach 90-tych kiedy do klubów zawitała Hip Hopowa muzyka. Hip Hop to nie tylko styl taneczny, jest to określenie kultury powstałej w Stanach Zjednoczonych. Hip Hop Dance powstał z tzw. tańca klubowego, czyli party dance.

 

Ludzie tańczący ze sobą w klubach wykonywali określone ruchy, które z czasem zaczęto odpowiednio nazywać. Istnieje sporo podstawowych kroków w Hip Hopie, które każdy tancerz tego stylu powinien znać, natomiast głównym założeniem Hip Hopu jest freestyle. Czyli umiejętność improwizowania do muzyki, oparta na podstawowych krokach oraz groovie. Groove jest cyklicznym ruchem ciała odwzorowującym beat słyszany w muzyce.

 

Uczestnicy zajęć poza podstawowymi krokami przyswoją sobie również widzę na temat Hip Hopu, nauczą się różnorodnych choreografii oraz będę stale rozwijać swój freestyle. Świetna muzyka, super energia oraz niesamowity klimat gwarantowany!

Gr. Turniejowa – Oddzielny Nabór!

 

Dzieci w wieku: 6 – 8 lat

wt i czw 15:45-16:30 (+ obowiązkowe rozciąganie czw.16:30-17:15)
Instruktor: Maya

Koszt: 159 zł/msc

maya (1) (1)

Akrobatyka

Jest to najbardziej widowiskowa forma ruchu. Chyba każde dziecko chociaż raz w życiu marzyło, aby wykonać salto w tył. Teraz razem z nami te marzenia mogą się spełnić!

 

Akrobatyka jako forma ćwiczeń jest niezwykle wymagająca i angażuję do pracy całe ciało. Jej głównymi cechami są siłą, gibkość oraz równowaga.

 

Podczas zajęć dzieci nauczą się podstawowych ćwiczeń gimnastyczno – akrobatycznych wprowadzających do wykonywania konkretnych elementów akrobatyki.

 

Cały program zajęć jest dopasowany do wieku uczestników zajęć, przeplatany różnymi grami i zabawami sprawi, że dzieci poza nauką będą się na zajęciach świetnie bawiły.

Gr. Początkująca – kontynuacja/ zapisy!

AKROBATYCZNE GWIAZDY

Dzieci w wieku 6 – 8 lat

Zajęcia 2x w tyg: Poniedziałki i Czwartki 15:00-15:45  
Instruktor:
Bboy Macio

Koszt: 125 zł/msc

Break Dance

Jest to styl tańca należący do kultury Hip Hopowej. Powstawał w latach 70 tych w momencie kreowania całej kultury Hip Hop.

 

Składa się z kilku elementów takich jak Top Rock – czyli wszystkie ruchy wykonywane u góry, Drop – zejścia w dół, Footwork – wszystkie elementy wykonywane w parterze, Power Moves – figury o charakterze akrobatycznym oraz Freeze – figury statyczne, czyli pozycje zatrzymywane do muzyki.

 

Kompletny Bboy/Bgirl (tancerz/tancerka Break Dance) powinien znać wszystkie wyżej wymienione elementy, a co najważniejsze umiejętnie łączyć je ze sobą oraz z muzyką, a do tego podczas Seta (wyjścia tancerza na parkiet) improwizować. Jest to niezwykle wymagający styl tańca, ale jednocześnie bardzo efektowny.

 

Zaczynamy od nauki podstaw każdego z wyżej wymienionych elementów, po to, aby stopniowo wprowadzać elementy trudniejsze. Na zajęciach poza nauką tańca przekazywana jest także wiedza dotyczącą muzykalności, rytmiki, kreatywności, a wszystko po to, aby uczestnicy zajęć stawali się oryginalnymi tancerzami.

 

Ważnym elementem jest również rozciąganie na koniec zajęć – konieczne, aby zapobiegać wszelkim kontuzjom i urazom.

Gr. Początkująca –  kontynuacja/ zapisy!

WYMIATACZE

Grupa otwarta wiekowo, dzieci w różnym wieku – podział ze względu na poziom zaawansowania.

Pon i Czw: 15:45 – 16:45

Instruktor: Bboy Macio

Koszt: 109 zł/ msc

 

 

Gr. śr-zaawansowana/kontynuacja/ ZAPISY!

GANG STREEDANCÓW

Grupa otwarta wiekowo, dzieci w różnym wieku – podział ze względu na poziom zaawansowania.

Pon i Czw: 17:45 – 18:45

Instruktor: Bboy Macio

Koszt: 109 zł/ msc

 

 

BALET

Zajęcia z baletu to przede wszystkim raj dla wszystkich dziewczynek.

Taniec klasyczny jest jedną z najtrudniejszych technik tanecznych, ale jednocześnie niezwykle piękną i ujmującą. Najlepsze rezultaty nauka tańca klasycznego daje wtedy, gdy zaczyna się treningi już za malucha.

Zajęcia obejmują naukę podstawowych ćwiczeń baletowych, które są wpasowane w wiek uczestników oraz połączone z zabawą. Balet jest techniką, która świetnie wpływa na postawę ciała oraz jego wzmocnienie.

Zajęcia baletowe rozwijają u dzieci koordynację ruchową, pamięć mięśniową i wzrokową oraz wrażliwość muzyczną. Nie można również pominąć takich aspektów jak nauka poruszania się z wdziękiem, gracją oraz rozwój płynności ruchu i pewności siebie

GR początkująca/kontynuacja ZAPISY!

BALECIARY

 

Dzieci w wieku: 5-7 lat

Zajęcia: Piątek 16:00-17:00

Instruktor: Adrian Wilk

Koszt: 75 zł/ msc