Be Real Dance Studio

U nas zawsze dużo się dzieję! Sprawdź co słychać w naszym studiu, może znajdziesz coś co szczególnie Cię zainteresuję.

Odwiedź nas na Facebooku!

Title Image

Propozycja zajęć dla grupy


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Kids Dance

Zajęcia mają na celu wprowadzenie dzieci w świat tańca poprzez bezpieczne i skuteczne ćwiczenia z dziedziny tańca oraz naukę kroków tanecznych. Podczas zajęć rozwijane są umiejętności: poczucia rytmu, koordynacji oraz pracy w grupie.

Taka forma zajęć jest dla uczestników bardzo atrakcyjna, ponieważ dzieci nie przepadają za monotonią, a główną cechą tego stylu jest dynamika. 

Mocna dawka energii przy różnorodnej muzyce i stylach tanecznych rewelacyjnie wpływa na rozwój młodszych dzieci! Poprzez różnorodność na zajęciach najmłodsi tancerze mogą świetnie przygotować się do wyboru konkretnego stylu w przyszłości.

Gr. Początkująca / Zapisy!

VAJBIKI

Dzieci w wieku: 4-6 lat.

Zajęcia 1x w tyg: Środy 15:00-15:45

Instruktor: Mwana Mziray

Koszt: 99 zł/msc

Gr. Początkująca – kontynuacja / Zapisy!

KIDSIAKI 

Dzieci w wieku: 4-6 lat.

Zajęcia 1x w tyg: Środy 16:45-17:30

Instruktor: Mwana Mziray

Koszt: 99 zł/msc

Akrobatyka

Jest to najbardziej widowiskowa forma ruchu. Chyba każde dziecko chociaż raz w życiu marzyło, aby wykonać salto w tył. Teraz razem z nami te marzenia mogą się spełnić!

 

Akrobatyka jako forma ćwiczeń jest niezwykle wymagająca i angażuję do pracy całe ciało. Jej głównymi cechami są siłą, gibkość oraz równowaga.

 

Podczas zajęć dzieci nauczą się podstawowych ćwiczeń gimnastyczno – akrobatycznych wprowadzających do wykonywania konkretnych elementów akrobatyki.

 

Cały program zajęć jest dopasowany do wieku uczestników zajęć, przeplatany różnymi grami i zabawami sprawi, że dzieci poza nauką będą się na zajęciach świetnie bawiły.

Gr. Początkująca – kontynuacja / Zapisy!

AKROBATYKA

Grupy akrobatyki, podobnie jak Break Dance, są bardziej podzielone poziomem niż wiekiem, instruktor decyduje o możliwości dołączenia do grupy bardziej zaawansowanej.

Dzieci w wieku: 6+ lat

Zajęcia 2x w tyg: Poniedziałki 18:15-19:15 Mobility/Stretching 

Środy 15:15-16:00 Tricki 
Instruktor:
Bboy Vento, Kasia

Koszt: 145 zł/msc

HIP HOP

Jako styl tańca jest najmłodszą z form ulicznych. Powstał w latach 90-tych kiedy do klubów zawitała Hip Hopowa muzyka. Hip Hop to nie tylko styl taneczny, jest to określenie kultury powstałej w Stanach Zjednoczonych. Hip Hop Dance powstał z tzw. tańca klubowego, czyli party dance.

 

Ludzie tańczący ze sobą w klubach wykonywali określone ruchy, które z czasem zaczęto odpowiednio nazywać. Istnieje sporo podstawowych kroków w Hip Hopie, które każdy tancerz tego stylu powinien znać, natomiast głównym założeniem Hip Hopu jest freestyle. Czyli umiejętność improwizowania do muzyki, oparta na podstawowych krokach oraz groovie. Groove jest cyklicznym ruchem ciała odwzorowującym beat słyszany w muzyce.

 

Uczestnicy zajęć poza podstawowymi krokami przyswoją sobie również widzę na temat Hip Hopu, nauczą się różnorodnych choreografii oraz będę stale rozwijać swój freestyle. Świetna muzyka, super energia oraz niesamowity klimat gwarantowany!

Gr. początkująca/ Zapisy!

HIP HOP

 

Dzieci w wieku: 6-7 lat

Zajęcia: Poniedziałki 16:30-17:15 Czwartki 15:30-16:15

Instruktor: Magdalena Majewska, Zosia Kędziora

Koszt: 129 zł/ msc