Be Real Dance Studio

U nas zawsze dużo się dzieję! Sprawdź co słychać w naszym studiu, może znajdziesz coś co szczególnie Cię zainteresuję.

Odwiedź nas na Facebooku!

Grupy pokazowe/turniejowe

Home  /  Grupy pokazowe/turniejowe

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

W nadchodzącym sezonie tanecznym będziemy kontynuować zajęcia dla grup bardziej zaawansowanych, zaangażowanych – czyli grup pokazowych/turniejowych.

W ubiegłym sezonie nasze grupy turniejowe zaliczyły 2 turnieje wyjazdowe :). Z pierwszego turnieju nasz ekipa Force Kids wróciła z nagrodą specjalna od jury! Na drugim turnieju Force Kids stanęły na podium i zajęły 3cie miejsce, a Up Tem 4te – każda grupa w swojej kategorii wiekowej.  Na turnieje/zawody taneczne wybieramy się w drugim semestrze, na wiosnę. Zazwyczaj pierwsze turnieje pojawiają się w marcu/kwietniu. Instruktor decyduje na jaki turniej grupa pojedzie, przy wyborze turniejów bierzemy pod uwagę odległość, kategorie taneczne, datę oraz gotowość grupy. Grupy turniejowe charakteryzują się większą ilością zajęć, praca w grupach turniejowych jest bardziej intensywna i wymagająca. Nakierowana na większy rozwój tancerzy i przygotowanie choreografii na turnieje taneczne i ewentualne pokazy. Głównym celem każdej grupy turniejowej jest zebrać w jednym miejscu dzieci w tym samym wieku, na podobnym poziomie zaawansowania, które są zaangażowane w taniec i w tej dziedzinie chcą się rozwijać. Dodatkowo oprócz zaangażowania dzieci, konieczne jest wsparcie rodziców zarówno mentalne jak i finansowe. Niezbędna również będzie duża dyspozycyjność dzieci.

Poza wyjazdami grupy turniejowe przygotowują się również do nagrywek video, realizowanych przez profesjonalne studio nagraniowe – tutaj także niezbędna jest dyspozycyjność oraz wzięcie pod uwagę dodatkowych kosztów.

KATEGORIE WIEKOWE:

(Kategoria wiekowa zależy od tego, ile lat skończy dziecko w roku 2020.)

✅8-11 r.ż.
✅11-14 r.ż.

Czego wymagamy od tancerzy z grup turniejowych?

🔷Uczestniczenia we wszystkich zajęciach (3 zajęcia w tygodniu – 2x Hip Hop, 1x rozciąganie)
🔷Zakupu stroju turniejowego na cały sezon
🔷Obecności na dodatkowych warsztatach dla grup turniejowych oraz udziału w nagrywkach (koszty warsztatów i nagrywek nie są wliczone w koszt regularnych zajęć)
🔷Dyspozycyjności czasowej – grupa turniejowa wiąże się z większą ilością treningów, dodatkowych warsztatów oraz oczywiście wyjazdami na turnieje do innych miast
🔷 Zaangażowania na wszystkich zajęciach

Osoby z grup turniejowych także powinny wziąć udział w obozie letnim – gwarantuje on świetny rozwój, w szczególności, jeśli pojedzie cała grupa 😊

W tym roku organizujemy nabór/casting do grup turniejowych, informacje podamy wkrótce.

Osoby spoza studia, które mają już doświadczenie taneczne, również mogą dołączyć do grup turniejowych po sprawdzeniu tancerza przez instruktora 😉

➡️GRAFIK ZAJĘĆ 2021/2022:

🔹8-11 lat🔹Force Kids
Poniedziałek 15:30-16:30 Hip Hop z Magdaleną
Środa 15:45-16:45 Hip Hop z Mwaną

Poniedziałek 16:30-17:15 Stretching z p. Kasią

🔹11-14 lat🔹Up Team
Poniedziałek 17:15-18:15 Hip Hop z Magdaleną
Czwartek 16:15-17:30 Hip Hop z Zosią

Poniedziałek 16:30-17:15 Stretching z p. Kasią

🔹13+ lat🔹New Rave 

Czwartek 17:30-19:30 Dancehall z Natalią

Poniedziałek 16:30-17:15 Stretching z p. Kasią

Koszt zajęć to 179 zł.

📍Be Real – Studio Tańca
ul. 15 Sierpnia 15, Kwidzyn

Serdecznie zapraszamy!😊

Dokumenty do pobrania

Aby zapisać dziecko do grupy turniejowej należy zapoznać się z regulaminem oraz wydrukować i wypełnić kartę zgłoszeniowa oraz deklaracje grupy turniejowej.

Dokument należy pobrać, klikając na znajdującą się poniżej miniaturę i strzałkę umieszczoną w prawym górnym, wydrukować, wypełnić, a następnie dostarczyć do naszej recepcji.

Deklaracja Grupy Turniejowej

deklaracja

Karta Zgłoszeniowa

karta_zgloszeniowa_20192020-converted

Regulamin Studia Be Real

REGULAMIN STUDIA BE REAL-2-converted