Be Real Dance Studio

U nas zawsze dużo się dzieję! Sprawdź co słychać w naszym studiu, może znajdziesz coś co szczególnie Cię zainteresuję.

Odwiedź nas na Facebooku!

Title Image

Instruktorzy

Poznaj naszych niesamowitych nauczycieli!

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Magda ‚Maya’ Majewska

Założycielka i właścicielka Be Real Dance Studio. Tancerka z 15 letnim doświadczeniem, instruktor tańca od 10 Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, pedagog, nauczyciel, choreograf, animator, organizator przeróżnych wydarzeń związanych z tańcem m.in. warsztatów, obozów, wyjazdów na zawody taneczne.

 

Ukończyła 2 – letni kwalifikacyjny kurs instruktorski o specjalizacji: formy uliczne. Posiada również certyfikat ukończenia kursu animatora czasu wolnego. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 12 lat, kiedy to trafiła do Kwidzyńskiego zespołu tanecznego „Transformacja”. Tam pod okiem Karoliny Gełdon kształciła się przez wiele lat, biorąc udział w wielu turniejach, pokazach, konkursach itp. Wielokrotnie razem ze swoją grupą stawała na podium. Była również cheerliderką drużyny Basket Kwidzyn ekstraklasy.

 

Kolejnym etapem w jej karierze tanecznej było stworzenie własnej grupy tańca „Maya Dance Class”. Dwie inne grupy taneczne prowadziła w Bydgoszczy w Szkole tańca „Bohema”, zajęcia z Hip Hopu odbywały się również w Studiu tańca „Bailamos”. Obecnie prowadzi zajęcia z Hip – Hopu w Studiu Tańca Fantom w Toruniu oraz pełni rolę menadżera grup dziecięcych. Dodatkowo zajmuje się też Jogą i Fitnessem.

 

Na zajęciach z dziećmi zwraca szczególną uwagę na wszechstronny rozwój każdego uczestnika zajęć, dobrą zabawę, komfortową atmosferę oraz możliwość wyrażenia samego siebie. W pracy z dorosłymi stara się jak najpozytywniej wpłynąć na ich samopoczucie podczas zajęć oraz na to, aby byli „tu i teraz” i codzienne troski zostawili poza studiem.

 

W Be Real Dance Studio prowadzi zajęcia z Videoclip, Hip Hop oraz Dancehall

Maciej ‚BBoy Vento’ Wentowski

Maciej Wentowski „Bboy Vento” – Należy do dwóch ekip znanych wszystkim miłośnikom kultury Hip Hop – Sztewite Gang oraz Elade Crew. 

 

Na scenie tanecznie działą już od 2003 roku, ma za sobą mnóstwo tanecznych przógód oraz rozegranych bitew. Jego motywem przewodnim działania są słowa „The World is Yours”. Miłość, pasja i wiara! 

 

Najważniejszymi osiągnięciami naszego instruktora, który każdego nauczy kręcić się na głowie są:

– Finał drugiej edycji „Got to Dance” tylko Taniec!

– TOP 8 Freestyle Session World Finals 15 w Los Angeles!

– 2 miejsce na “Freestyle Session Asia” w Tajwanie!

– 2 miejsce ZeroBox Jam w Tokio!

– TOP 16 World Bboy Classic Finals w Holandii!

-1 miejsce Smoke King JAM w Szwedzkim mieście Uddevalla!

– Zaproszenie do Top 8 na „Reign Supreme” w Seattle / USA!

 

W Be Real Dance Studio będzie prowadził zajęcia Break Dance oraz Akrobatykę

Izabela Tatara

Zawsze uśmiechnięta, pełna energii młoda mama, zakochana w fitnessie oraz szeroko pojętym tańcu. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła już w podstawówce, gdzie z zamiłowaniem i poświęceniem trenowała w kwidzyńskim zespole tanecznym „Transformacja” pod okiem Karoliny Gełdon.

 

Obecnie dyplomowana instruktorka treningu funkcjonalnego, rozciągania, aerobiku, aerobiku połączonego ze stepem oraz Zumba Fitness. Trenerka grup tanecznych w Prabuckim Centrum Kultury i Sportu. Dodatkowo prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci w przedszkolu „Miś Uszatek”.

 

Jest osobą pozytywnie nastawioną do świata, uwielbia pracę z ludźmi, a swoją energią zaraża wszystkich dookoła. Na swoich zajęciach znakomicie motywuje, stwarza atmosferę świetnej zabawy oraz poprzez nieznikający uśmiech z twarzy sprawia, że smutki całkowicie uciekają w niepamięć.

 

W Be Real Dance Studio prowadzi zajęcia Kids Dance, Mini Cheers i Fit Dance

Michał „Si Pop” Kujawski

Tancerz oraz instruktor. Dumnie reprezentuje ekipę KniferzCrew z Torunia, skąd pochodzi. Na codzień prowadzi zajęcia w Urban Dance School – jedynej w Toruniu szkole specjalizującej się właśnie w streecie. Nauczaniem zajmuje się od około 4 lat. Na swoich zajęciach stara się dotrzeć do każdego z uczestników w indywidualny sposób.

Regularnie rozwija swoje umiejętności i szkoli się u najlepszych instruktorów w Polce, Europie oraz na świecie!

Swoją przygodę ze street dance’em zaczął od bboyingu, później pod okiem Wojtka Woco Krawczuka poznawał hip hop dance, locking i popping. Szybko spostrzegł, że ostatni z wymienionych to styl w którym czuje się najlepiej.

Od około 7 lat szkoli się w tym tańcu, jeździ na jamy, zawody i warsztaty w całej Polsce i Europie.

Czerpie inspiracje ze wszystkich stylów tanecznych.

Osiągnięć na swoim koncie posiada mnóstwo! Poniżej przedstawimy kilka z nich:
II miejsce – Polski Popping 2017
I miejsce – Rytm Ulicy 2017 (duet hip hop)
II miejsce – Eat Your Feet 2016
Półfinał – Berlin Best Dancer Wanted 2016
Cwierćfinał – Gdańsk Dzwiga Muze 2016
Cwierćfinał – Infinite Force 2016
Półfinał – Urban Dance meeting 2016
Półfinał – Street Stage Battle 2015
III miejsce – Eye to Eye Battle 2014
I miejsce – Spoko Contest 2014
Półfinał – Dance Tribute 2013
II miejsce – Dance Tibute 2012
Ćwierćfinał – Gdańsk Dźwiga Muze 2012

W Be Real będzie prowadził zajęcia dla dzieci i młodzieży z Hip Hopu oraz Poppingu.

Adrian Wilk

3 słowa, które najlepiej opisują naszego instruktora to: teatr, taniec, performance. Absolwent Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na specjalizacji „Choreografia i techniki tańca” oraz Policealnego Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu. Od wielu lat współpracuje z Teatrem Lalek „Zaczarowany świat”, gdzie występuje. Występował na festiwalach teatrów lalkowych w Kwidzynie, Namur i Ordu.

W tym samym czasie współpracował z Fundacją Pro-Theatrom gdzie brał udział w spektaklach, które były prezentowane w Pradze i Friedrichshafen podczas międzynarodowych festiwalów teatralnych. Występuje jako tancerz i performer w projektach organizowanych przez fundację „Perform”. Tańca uczył się od okiem wielu mistrzów. W Budapeszcie brał udział w warsztatach Vertical Dance. Wraz z zespołem „Pro Theatro” odwiedził festiwal w Ammanie – stolicy Jordanii. Ostatnio razem z ekipą „Zaczarowanego świata” grał spektakle w Oslo (Norwegia) i Foggii (Włochy), gdzie również prowadził warsztaty teatru i ruchu. Swoje doświadczenie jako instruktor zdobywał już podczas pracy przy projektach realizowanych w teatrze „Zaczarowany świat”. Współpracował ze szkołą tańca „Prestiż” (Poznań). Obecnie jako instruktor tańca współpracuje między innymi w Stowarzyszeniu Inicjatyw Kulturalnych tARTak, Jagielski Dance Project, House of Dance oraz oczywiście u nas :).

W Be Real prowadzi zajęcia z Baletu dla najmłodszych oraz z Tańca Współczesnego dla dzieci i młodzieży.

Agata Płotka

Zaczynała od hip hopu mając 13 lat, w małej miejscowości Bytów. Od zawsze wiedziała, że ciągnie ją do dancehallu więc w 2014 roku pojechała na Dancehall Camp organizowany przez studio tańca SIEMANKO, co na dobre utwierdziło ją w miłości do tego stylu i jamajskiej kultury. Od tamtej pory szkoliła się na przeróżnych warsztatach i obozach tanecznych, w tym na obozie dancehallowym w Czechach „Skillz dem up” z międzynarodową kadrą instruktorską. W swoim rozwoju stawia szczególny nacisk na wiedzę ze źródła – czyli warsztaty z Jamajczykami (twórcami kroków). W 2016 roku wyjechała na studia do trójmiasta, gdzie zaczęła trenować w studiu tańca SIEMANKO w ekipie Killa Swing, pod okiem Dominiki Peszel. Aktualnie jest również instruktorem w SIEMANKO :).

Na swoich zajęciach Agata chce pokazać różne oblicza dancehallu, kroki kobiece i zmysłowe, kroki oldschoolowe, od których wszystko się zaczęło a także mocne kroki badmańskie. Każdy będzie mógł odkryć w jakiej odmianie czuje się najlepiej. Na zajęciach będziemy starali się zachować prawdziwie jamajski klimat i luz, aby nie zapomnieć, że taniec to przede wszystkim przyjemność.

W Be Real prowadzi weekendowe zajęcia dla młodzieży z Dancehall’u.

Agnieszka Bojarska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsk oraz Politechniki Gdańskiej. Sport towarzyszy jej od najmłodszych lat. Przez wiele lat reprezentowała Kwidzyn w piłce ręcznej.

Obecnie szczęśliwa i spełniająca się mama bliźniąt, która lubi aktywny styl życia. Fitness to jej hobby, które postanowiła rozwijać i dzielić swoją pasję z innymi ludźmi. Instruktorka fitnessu, stretchingu, treningu funcjionalanego, zdrowego kręgosłupa i aktywnego seniora, która ciągle rozwija swoje umiejętności.

Prowadząc zajęcia szczególną uwagę zwraca na aspekty zdrowotne i funkcjonalne.  W Be Real Dance Studio prowadzi zajęcia aktywna kobieta.