Be Real Dance Studio

U nas zawsze dużo się dzieję! Sprawdź co słychać w naszym studiu, może znajdziesz coś co szczególnie Cię zainteresuję.

Odwiedź nas na Facebooku!

Title Image

Instruktorzy

Poznaj naszych niesamowitych nauczycieli!

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Magda ‚Maya’ Majewska

Założycielka i właścicielka Be Real – studia tańca i animacji. Tancerka z 18 letnim doświadczeniem, instruktor tańca od 13 lat. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, pedagog, nauczyciel, choreograf, animator, organizator przeróżnych wydarzeń związanych z tańcem m.in. warsztatów, obozów, wyjazdów na zawody taneczne.

 

Ukończyła 2 – letni kwalifikacyjny kurs instruktorski o specjalizacji: formy uliczne. Posiada również certyfikat ukończenia kursu animatora czasu wolnego. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 12 lat, kiedy to trafiła do Kwidzyńskiego zespołu tanecznego „Transformacja”. Tam pod okiem Karoliny Gełdon kształciła się przez wiele lat, biorąc udział w wielu turniejach, pokazach, konkursach itp. Wielokrotnie razem ze swoją grupą stawała na podium. Była również cheerliderką drużyny Basket Kwidzyn ekstraklasy.

 

Kolejnym etapem w jej karierze tanecznej było stworzenie własnej grupy tańca „Maya Dance Class”. Dwie inne grupy taneczne prowadziła w Bydgoszczy w Szkole tańca „Bohema”, zajęcia z Hip Hopu odbywały się również w Studiu tańca „Bailamos”. Przez 4 lata prowadziła również  zajęcia z Hip – Hopu w Studiu Tańca Fantom w Toruniu oraz pełni rolę menadżera grup dziecięcych. Dodatkowo praktykuje Jogę.

 

Na zajęciach z dziećmi zwraca szczególną uwagę na wszechstronny rozwój każdego uczestnika zajęć, dobrą zabawę, komfortową atmosferę oraz możliwość wyrażenia samego siebie. W pracy z dorosłymi stara się jak najpozytywniej wpłynąć na ich samopoczucie podczas zajęć oraz na to, aby byli „tu i teraz”, a codzienne troski zostawili poza studiem.

 

W Be Real prowadzi zajęcia z Kids Dance, Balecik, Hip Hop, Dancehall oraz Jogę.

Maciej ‚BBoy Vento’ Wentowski

Maciej Wentowski „Bboy Vento” – Należy do dwóch ekip znanych wszystkim miłośnikom kultury Hip Hop – Sztewite Gang oraz Elade Crew. 

Na scenie tanecznie działą już od 2003 roku, ma za sobą mnóstwo tanecznych przógód oraz rozegranych bitew. Jego motywem przewodnim działania są słowa „The World is Yours”. Miłość, pasja i wiara! 

Najważniejszymi osiągnięciami naszego instruktora, który każdego nauczy kręcić się na głowie są:

– Finał drugiej edycji „Got to Dance” tylko Taniec!

– TOP 8 Freestyle Session World Finals 15 w Los Angeles!

– 2 miejsce na “Freestyle Session Asia” w Tajwanie!

– 2 miejsce ZeroBox Jam w Tokio!

– TOP 16 World Bboy Classic Finals w Holandii!

-1 miejsce Smoke King JAM w Szwedzkim mieście Uddevalla!

– Zaproszenie do Top 8 na „Reign Supreme” w Seattle / USA!

W Be Real prowadzi zajęcia Break Dance oraz Akrobatykę.

Kasia Labuda

Kasia Labuda – tancerka, instruktorka, choreograf. Z wykształcenia promotorka zdrowia i mgr. turystyki zdrowotnej. 

Od dziecka pasjonował ja taniec i podroże. 

Jako 7 latka chodziła na taniec towarzyski a w 2004 roku w jej rodzinnym mieście Szczecinie okryła takie style jak Hiphop i Break Dance. W 2010 roku dzięki szkole NBDS Lublin poznała style takie jak popping, locking, house i w nich się zakochała. W 2012 roku ukończyła 2 letni kwalifikowany kurs instruktora tańca – form ulicznych w Bydgoszczy gdzie oprócz styli Street Dance szkoliła się również w takich stylach jak jazz, taniec współczesny, klasyka, tańce ludowe. 

Od 2013 do 2018 roku mieszkała w Hiszpanii. 

Pracując jako tancerz, choreograf w różnych szkołach tańca. Również prowadziła swoją szkołę tańca we współpracy w La Vall Duixo.  Ostatnie dwa lata spędziła w Walencji organizując wydarzenia oraz ucząc głównie Popping, Locking, Hiphop, House. 

Podczas pobytu w Hiszpanii uczyła się  również stylów latino: Salsa Cubana, Mambo, Bachata, Rumba, których również uczyła w Hiszpanii i Polsce. 

W między czasie brała udział w międzynarodowych warsztatach i zawodach w całej Europie m.in. we Włoszech , Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz oczywiście Hiszpanii . 

W 2019 roku wyjechała do Los Angeles gdzie przez 7 miesięcy uczyła się w takich szkołach jak Movement Lifestyle, Millennium Dance Complex, Playground, Basment , Debbie Reynolds,  gdzie głównie skupiła się na choreografii, poppingu oraz technice Heels. 

W Los Angeles miała okazje brać udział w castingach dla profesjonalnych tancerzy, zawodach, pokazach oraz sesjach tanecznych z najlepszymi tancerzami i choreografami z całego świata. 

Pod koniec 2019 roku wyjechała na rok do Londynu w którym dalej szkoliła się w technice heels, poppingu oraz choreografii m.in. w Studio 68, BASE.

W Be Real prowadzi zajęcia z Hip Hopu, Latino (Bachata, Salsa), High Heels oraz Stretching.

Michał „Si Pop” Kujawski

Tancerz oraz instruktor. Dumnie reprezentuje ekipę KniferzCrew z Torunia, skąd pochodzi. Na codzień prowadzi zajęcia w Urban Dance School – jedynej w Toruniu szkole specjalizującej się właśnie w streecie. Nauczaniem zajmuje się od około 4 lat. Na swoich zajęciach stara się dotrzeć do każdego z uczestników w indywidualny sposób.

Regularnie rozwija swoje umiejętności i szkoli się u najlepszych instruktorów w Polce, Europie oraz na świecie!

Swoją przygodę ze street dance’em zaczął od bboyingu, później pod okiem Wojtka Woco Krawczuka poznawał hip hop dance, locking i popping. Szybko spostrzegł, że ostatni z wymienionych to styl w którym czuje się najlepiej.

Od około 7 lat szkoli się w tym tańcu, jeździ na jamy, zawody i warsztaty w całej Polsce i Europie.

Czerpie inspiracje ze wszystkich stylów tanecznych.

Osiągnięć na swoim koncie posiada mnóstwo! Poniżej przedstawimy kilka z nich:
II miejsce – Polski Popping 2017
I miejsce – Rytm Ulicy 2017 (duet hip hop)
II miejsce – Eat Your Feet 2016
Półfinał – Berlin Best Dancer Wanted 2016
Cwierćfinał – Gdańsk Dzwiga Muze 2016
Cwierćfinał – Infinite Force 2016
Półfinał – Urban Dance meeting 2016
Półfinał – Street Stage Battle 2015
III miejsce – Eye to Eye Battle 2014
I miejsce – Spoko Contest 2014
Półfinał – Dance Tribute 2013
II miejsce – Dance Tibute 2012
Ćwierćfinał – Gdańsk Dźwiga Muze 2012

W Be Real prowadzi zajęcia Hip Hop.

Agata Płotka

Zaczynała od hip hopu mając 13 lat, w małej miejscowości Bytów. Od zawsze wiedziała, że ciągnie ją do dancehallu więc w 2014 roku pojechała na Dancehall Camp organizowany przez studio tańca SIEMANKO, co na dobre utwierdziło ją w miłości do tego stylu i jamajskiej kultury. Od tamtej pory szkoliła się na przeróżnych warsztatach i obozach tanecznych, w tym na obozie dancehallowym w Czechach „Skillz dem up” z międzynarodową kadrą instruktorską. W swoim rozwoju stawia szczególny nacisk na wiedzę ze źródła – czyli warsztaty z Jamajczykami (twórcami kroków). W 2016 roku wyjechała na studia do trójmiasta, gdzie zaczęła trenować w studiu tańca SIEMANKO w ekipie Killa Swing, pod okiem Dominiki Peszel. Aktualnie jest również instruktorem w SIEMANKO :).

Na swoich zajęciach Agata chce pokazać różne oblicza dancehallu, kroki kobiece i zmysłowe, kroki oldschoolowe, od których wszystko się zaczęło a także mocne kroki badmańskie. Każdy będzie mógł odkryć w jakiej odmianie czuje się najlepiej. Na zajęciach będziemy starali się zachować prawdziwie jamajski klimat i luz, aby nie zapomnieć, że taniec to przede wszystkim przyjemność.

W Be Real prowadzi 3 grupy Dancehall.