Be Real Dance Studio

U nas zawsze dużo się dzieję! Sprawdź co słychać w naszym studiu, może znajdziesz coś co szczególnie Cię zainteresuję.

Odwiedź nas na Facebooku!

Title Image

Instruktorzy

Poznaj naszych niesamowitych nauczycieli!

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Magdalena Majewska

Założycielka i właścicielka Be Real – studia tańca i animacji. Tancerka z 18 letnim doświadczeniem, instruktor tańca od 13 lat. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, pedagog, nauczyciel, choreograf, animator, organizator przeróżnych wydarzeń związanych z tańcem m.in. warsztatów, obozów, wyjazdów na zawody taneczne.

 

Ukończyła 2 – letni kwalifikacyjny kurs instruktorski o specjalizacji: formy uliczne. Posiada również certyfikat ukończenia kursu animatora czasu wolnego. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 12 lat, kiedy to trafiła do Kwidzyńskiego zespołu tanecznego „Transformacja”. Tam pod okiem Karoliny Gełdon kształciła się przez wiele lat, biorąc udział w wielu turniejach, pokazach, konkursach itp. Wielokrotnie razem ze swoją grupą stawała na podium. Była również cheerliderką drużyny Basket Kwidzyn ekstraklasy.

 

Kolejnym etapem w jej karierze tanecznej było stworzenie własnej grupy tańca „Maya Dance Class”. Dwie inne grupy taneczne prowadziła w Bydgoszczy w Szkole tańca „Bohema”, zajęcia z Hip Hopu odbywały się również w Studiu tańca „Bailamos”. Przez 4 lata prowadziła również  zajęcia z Hip – Hopu w Studiu Tańca Fantom w Toruniu oraz pełni rolę menadżera grup dziecięcych. Dodatkowo praktykuje Jogę.

 

Na zajęciach z dziećmi zwraca szczególną uwagę na wszechstronny rozwój każdego uczestnika zajęć, dobrą zabawę, komfortową atmosferę oraz możliwość wyrażenia samego siebie. W pracy z dorosłymi stara się jak najpozytywniej wpłynąć na ich samopoczucie podczas zajęć oraz na to, aby byli „tu i teraz”, a codzienne troski zostawili poza studiem.

 

W Be Real prowadzi zajęcia Hip Hop oraz Jogę.

Maciej ‚BBoy Vento’ Wentowski

Maciej Wentowski „Bboy Vento” – Należy do dwóch ekip znanych wszystkim miłośnikom kultury Hip Hop – Sztewite Gang oraz Elade Crew. 

Na scenie tanecznie działą już od 2003 roku, ma za sobą mnóstwo tanecznych przógód oraz rozegranych bitew. Jego motywem przewodnim działania są słowa „The World is Yours”. Miłość, pasja i wiara! 

Najważniejszymi osiągnięciami naszego instruktora, który każdego nauczy kręcić się na głowie są:

– Finał drugiej edycji „Got to Dance” tylko Taniec!

– TOP 8 Freestyle Session World Finals 15 w Los Angeles!

– 2 miejsce na “Freestyle Session Asia” w Tajwanie!

– 2 miejsce ZeroBox Jam w Tokio!

– TOP 16 World Bboy Classic Finals w Holandii!

-1 miejsce Smoke King JAM w Szwedzkim mieście Uddevalla!

– Zaproszenie do Top 8 na „Reign Supreme” w Seattle / USA!

W Be Real prowadzi zajęcia Break Dance oraz Akrobatykę.

Kasia Labuda

Kasia Labuda – tancerka, instruktorka, choreograf. Z wykształcenia promotorka zdrowia i mgr. turystyki zdrowotnej. 

Od dziecka pasjonował ja taniec i podroże. 

Jako 7 latka chodziła na taniec towarzyski a w 2004 roku w jej rodzinnym mieście Szczecinie okryła takie style jak Hiphop i Break Dance. W 2010 roku dzięki szkole NBDS Lublin poznała style takie jak popping, locking, house i w nich się zakochała. W 2012 roku ukończyła 2 letni kwalifikowany kurs instruktora tańca – form ulicznych w Bydgoszczy gdzie oprócz styli Street Dance szkoliła się również w takich stylach jak jazz, taniec współczesny, klasyka, tańce ludowe. 

Od 2013 do 2018 roku mieszkała w Hiszpanii. 

Pracując jako tancerz, choreograf w różnych szkołach tańca. Również prowadziła swoją szkołę tańca we współpracy w La Vall Duixo.  Ostatnie dwa lata spędziła w Walencji organizując wydarzenia oraz ucząc głównie Popping, Locking, Hiphop, House. 

Podczas pobytu w Hiszpanii uczyła się  również stylów latino: Salsa Cubana, Mambo, Bachata, Rumba, których również uczyła w Hiszpanii i Polsce. 

W między czasie brała udział w międzynarodowych warsztatach i zawodach w całej Europie m.in. we Włoszech , Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz oczywiście Hiszpanii . 

W 2019 roku wyjechała do Los Angeles gdzie przez 7 miesięcy uczyła się w takich szkołach jak Movement Lifestyle, Millennium Dance Complex, Playground, Basment , Debbie Reynolds,  gdzie głównie skupiła się na choreografii, poppingu oraz technice Heels. 

W Los Angeles miała okazje brać udział w castingach dla profesjonalnych tancerzy, zawodach, pokazach oraz sesjach tanecznych z najlepszymi tancerzami i choreografami z całego świata. 

Pod koniec 2019 roku wyjechała na rok do Londynu w którym dalej szkoliła się w technice heels, poppingu oraz choreografii m.in. w Studio 68, BASE.

W Be Real prowadzi zajęcia z Hip Hopu, Latino (Bachata, Salsa), High Heels oraz Stretching.

Mwana Mziray 

Mwana Mziray należy do znanej ekipy z nad morza Blitz crew w Gdańsku.

Na scenie tanecznie działa już od 2010 roku, ma za sobą mnóstwo tanecznych turniejów oraz rozegranych bitew.

Z pasją i miłością do tańca kształci dzieci zarażając pozytywną energią. Pracuje nie tylko z formacjami, ale również solistami wspierając ich talent, wydobywając jeszcze więcej tanecznych możliwości w tańcu hip hop.

Jest absolwentką Pracy socjalnej na Uniwersytecie gdańskim oraz jest w trakcie studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS w Sopocie gdzie czerpie wiedzę na temat podejścia do dzieci i młodzieży z różnych środowisk. Mwana pracuje również w domu dziecka, więc jej naturą jest oddawanie miłości i opieki wszystkim dzieciom.

Swoje taneczne i pedagogiczne doświadczenie kształciła na wielu warsztatach tanecznych w kraju:

  • Daily Routine „Jak trenować?” w Wrocławiu,
  • Dwukrotnie „Projekt Pełnia” warsztaty taneczno – mentalne na Śląsku ,
  • Warsztaty hip hop, street dance, house, popping, loocking w Szczecie, Pile, Łomży, Bydgoszczy, Wrocławiu, Malborku, Elblągu, Gdańsku.

Szkoliła się również poza granicami kraju podczas międzynarodowych spotkań tanecznych we Włoszech i Chorwacji.

Laureatka wielu najważniejszych turniejów festiwali i konkursów tanecznych zarówno w ekipie jak i solo.

W Be Real prowadzi zajęcia Hip Hop, Kids Dance i Freestyle.

Alicja Wąsik

Taniec towarzyszył jej od zawsze. Przez przedszkolne zajęcia taneczne do lodowych tańców w Powiślu. Z Dancehallem rozpoczęła swoją przygodę u nas w studiu, kiedy miała 12 lat! Po pierwszych zajęciach od razu zakochała się w tym stylu i rozwija się w nim do dziś.

Kształcąc się pod okiem Pani Magdaleny Majewskiej oraz Pani Agaty Płotki, ze swoimi grupami nie raz trafiała na podium w przeróżnych zawodach tanecznych. Brała udział w obozach i warsztatach tanecznych zdobywając coraz to większą wiedzę i doświadczenie. Nasze instruktorki dostrzegły w niej potencjał i niejednokrotnie powierzały jej kluczową rolę w choreografiach oraz podczas zajęć. Dzięki szansie, którą otrzymała od Pani Magdy, szefowej studia, zaczęła rozwijać się nie tylko jako tancerka, ale również jako instruktorka.

Na swoich zajęciach ma zamiar przekazać nie tylko wiedzę taneczną, którą nabyła przez te wszystkie lata, ale również pasje i zamiłowanie do tańca. Będzie jej to debiutancki rok.

W Be Real prowadzi 2 grupy Dancehall.

NATALIA OHLER

Około 7 lat temu trochę z przypadku, a trochę jak uważa z przeznaczenia trafiła na swoje pierwsze zajęcia dancehall’owe u Izabeli ‚Izu’ Berendt w Gdańsku. Trenowała pod jej okiem wraz z ekipą Wah Gwaan Crew za co jest bardzo wdzięczna. Zakochała się w tańcu od pierwszego wejrzenia i dalej pracuje nad tym, aby rozwijać jego różne odsłony i siebie przede wszystkim.

Była na wielu warsztatach, zawodach czy obozach dancehall’owych takich jak: Mad Vibe Camp, Wicked Dance Camp czy Skillz Dem Up w Czechach. Stale dba o swój rozwój i szkoli się na warsztatach.

Aktualnie oprócz dancehall’u również chodzi na zajęcia choreo, high heel’s czy hip hop’u, które dają jej więcej możliwości i dużo nowych inspiracji. Na zajęciach Natalii na pewno będziemy pracować nad techniką, polepszać swoje możliwości i oczywiście zdobywać wiedzę na temat kultury i historii dancehall’u.

W Be Real prowadzi 3 grupy Dancehall.

ZOSIA KĘDZIORA

W Be Real prowadzi zajęcia Hip Hop w różnych grupach wiekowych i na różnych poziomach
Więcej informacji wkrótce!