Skip links

Maluchy 4-6 lat

KIDS DANCE

Zajęcia mają na celu wprowadzenie dzieci w świat tańca poprzez bezpieczne i skuteczne ćwiczenia z dziedziny tańca oraz naukę kroków tanecznych. Podczas zajęć rozwijane są umiejętności: poczucia rytmu, koordynacji oraz pracy w grupie. 

Taka forma zajęć jest dla uczestników bardzo atrakcyjna, ponieważ dzieci nie przepadają za monotonią, a główną cechą tego stylu jest dynamika.

Mocna dawka energii przy różnorodnej muzyce i stylach tanecznych rewelacyjnie wpływa na rozwój młodszych dzieci! Poprzez różnorodność na zajęciach najmłodsi tancerze mogą świetnie przygotować się do wyboru konkretnego stylu w przyszłości.

Trwają zapisy

(początkująca/nowa grupa)

Vajbiki

119 zł msc.

 • Wiek: 4-5 l. 
 • Zajęcia: Poniedziałek - 16:30-17:15
 • Instruktor: Mwana
Trwają zapisy

(początkująca / kontynuacyjna)

Kidsiaki

119 zł msc.

 • Wiek: 5-6 l.
 • Zajęcia:Czwartek - 15:30-16:15
 • Instruktor: Tomek

HIP-HOP TURNIEJOWY

Jest to grupa zamknięta, do której można dołączyć za sprawą castingu lub po sprawdzeniu i wyrażeniu zgody przez instruktora prowadzącego. Aby dołączyć do grupy dziecko powinno mieć doświadczenie taneczne lub predyspozycje i ogromne chęci do pracy i rozwoju. Grupy turniejowe charakteryzują się większą ilością zajęć (3-4 zajęcia w tygodniu), praca na zajęciach jest bardziej intensywna i wymagająca. Głównym celem każdej grupy turniejowej jest zebranie dzieci w podobnym wieku, na podobnym poziomie zaawansowania oraz przygotowanie ich na wyjazdowe turnieje taneczne, pokazy. Zajęcia grup turniejowych wymagają większego zaangażowania, dyspozycyjności na regularne oraz dodatkowe treningi oraz pracy indywidualnej poza treningami w studiu. Dodatkowo oprócz zaangażowania dzieci, konieczne jest wsparcie rodziców zarówno mentalne jak i finansowe. Poza turniejami możliwe są dodatkowe pokazy oraz realizacja klipów Video w trakcie sezonu. Wszystkie dodatkowe zajęcia, warsztaty, obozy, nagrywki, stroje, wyjazdy nie są wliczone w koszt regularnych zajęć – są dodatkowo płatne.
Więcej informacji
CASTING - 05.09.2022

turniejowa, NOWA GRUPA

Świeżaki

199 zł msc.

 • Wiek: 6-8 l.
 • Zajęcia:
 • Poniedziałki: 15:30-16:30
 • Czwartek: 16:15-17:15
 • Instruktor: Mwana, Tomek

AKROBATYKA

Jest to najbardziej widowiskowa forma ruchu. Chyba każde dziecko chociaż raz w życiu marzyło, aby wykonać salto w tył. Teraz razem z nami te marzenia mogą się spełnić! 

Akrobatyka jako forma ćwiczeń jest niezwykle wymagająca i angażuje do pracy całe ciało. Jej głównymi cechami są siła, gibkość oraz równowaga.

Podczas zajęć dzieci nauczą się podstawowych ćwiczeń gimnastyczno – akrobatycznych wprowadzających do wykonywania konkretnych elementów akrobatyki oraz będą pracować nad swoich rozciągnięciem, które jest nieodłącznym elementem akrobatyki. Zajęcia są podzielone na 2 rodzaje: 1 raz w tygodniu odbywa się stretching, 2gi raz w tygodniu triki.

Cały program zajęć jest dopasowany do poziomu uczestników zajęć, przeplatany różnymi grami i zabawami sprawi, że dzieci poza nauką będą się na zajęciach świetnie bawić.

Nowe osoby mogą dołączyć do grupy podstawowej, grupa zaawansowana jest grupą zamkniętą i o dołączeniu do niej decyduje instruktor, który obserwując pracę dzieci na zajęciach może zaproponować przeniesienie.

Trwają zapisy

(początkująca/kontynuacja)

149 zł msc.

 • Wiek: 6+ l.
 • Zajęcia:
 • Poniedziałki: 17:30-18:15 - Stretching
 • Środy: 15:15-16:15 - Tricki
 • Instruktor: Maciej, Alicja

BREAK DANCE

Jest to styl tańca należący do kultury Hip Hopowej. Powstawał w latach
70 tych w momencie kreowania całej kultury Hip Hop. 

Składa się z kilku elementów takich jak Top Rock – czyli wszystkie ruchy wykonywane u góry, Drop – zejścia w dół, Footwork – wszystkie elementy wykonywane w parterze, Power Moves – figury o charakterze akrobatycznym oraz Freeze – figury statyczne, czyli pozycje zatrzymywane do muzyki.

Kompletny Bboy/Bgirl (tancerz/tancerka Break Dance) powinien znać wszystkie wyżej wymienione elementy, a co najważniejsze umiejętnie łączyć je ze sobą oraz z muzyką, a do tego podczas Seta (wyjścia tancerza na parkiet) improwizować. Jest to niezwykle wymagający styl tańca, ale jednocześnie bardzo efektowny.

Zaczynamy od nauki podstaw każdego z wyżej wymienionych elementów, po to, aby stopniowo wprowadzać elementy trudniejsze. Na zajęciach poza nauką tańca przekazywana jest także wiedza dotyczącą muzykalności, rytmiki, kreatywności, a wszystko po to, aby uczestnicy zajęć stawali się oryginalnymi tancerzami.

Nowe osoby mogą dołączyć do grupy podstawowej, grupa zaawansowana jest grupą zamkniętą i o dołączeniu do niej decyduje instruktor, który obserwując pracę dzieci na zajęciach może zaproponować przeniesienie.

Trwają zapisy

(początkująca/kontynuacja)

Wymiatacze

119 zł msc.

 • Wiek: 6+ l.
 • Zajęcia: Środy - 18:25-19:25
 • Instruktor: Maciej